Bądź częścią naszego zespołu

Jak się u nas pracuje?

kariera-arttime-group

Tworzymy różnorodny zespół

W agencji pracy dla cudzoziemców i Polaków ARTTIME zatrudniamy ludzi różnych narodowości, z poszanowaniem ich tradycji, kultury oraz religii. Doceniamy różnorodność i tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym każdy może liczyć na wsparcie zespołu.

Wspieramy się nawzajem

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, jesteśmy dla siebie wsparciem. Angażujemy się w powierzone obowiązki oraz w budowanie pozytywnych relacji między sobą. Współdziałamy, bo wiemy, że wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za jakość świadczonych przez nas usług oraz wyniki biznesowe. Mamy świadomość, że każdy z nas ma wpływ na rozwój naszej firmy i siebie nawzajem.

Dążymy do rozwoju

Działamy zgodnie z filozofią ciągłego doskonalenia. Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę, udoskonalamy usługi, optymalizujemy procesy i wzmacniamy relacje z interesariuszami. Wierzymy, że rozwój osobisty przekłada się na rozwój całego zespołu. Inspirujemy siebie nawzajem, korzystamy z możliwości podwyższania swoich kwalifikacji.

Pracujemy stacjonarnie lub hybrydowo

Biuro ARTTIME to komfortowa przestrzeń, wspomagająca pracę projektową, kreatywne myślenie, otwartą komunikację oraz integrację członków zespołu. Chcemy, by każdy czuł się tu komfortowo. Jednocześnie jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby oraz wymagania – umożliwiamy pracę w trybie częściowo zdalnym. 

praca-w-arttime

O nas

Kim jesteśmy?

Domena działalności

Agencja pracy dla cudzoziemców i Polaków ARTTIME specjalizuje się przede wszystkim w pozyskiwaniu pracowników z Europy Wschodniej i Azji na stanowiska produkcyjno-logistyczne. Rekrutujemy, a następnie zatrudniamy i/lub oddelegowujemy do naszych Klientów sprawdzonych, godnych zaufania profesjonalistów. W naszej domenie znajduje się również usługa legalizacji zatrudnienia oraz obsługa kadrowo-płacowa.

Lokalizacja

Biuro ARTTIME mieści się przy ulicy Jana Ursyna Niemcewicza w Warszawie (w dzielnicy Ochota), do którego można wygodnie dotrzeć komunikacją miejską.  Realizujemy projekty na terenie całego kraju, m.in. w Warszawie, Gdańsku, Koszalinie, Gorzowie Wielkopolskim , Sosnowcu, Bydgoszczy, Łodzi i Opolu.

Nasza misja

Zespół ARTTIME tworzą ludzie otwarci i świadomi swojej odpowiedzialności. Dzięki naszym usługom osoby szukające nowej ścieżki życiowej i zawodowej są w stanie zrealizować swoje plany, a firmy mierzące się z brakami kadrowymi – pozyskać pracowników z zagranicy oraz osiągać coraz ambitniejsze cele.

ARTTIME w liczbach

Obecnie w naszym biurze pracuje ponad 50 pracowników, a co miesiąc oddelegowujemy do pracodawców ponad 1000 osób w ramach usługi leasingu pracowników lub pracy tymczasowej.

Oferty pracy

Obszary, w których prowadzimy rekrutacje

kierownik-dzialu-rekrutacji-stalych
01

Kierownik Działu Rekrutacji Stałych

  • Warszawa, Ochota
specjalista-ds-szkolen-arttime
02

Specjalista ds. Szkoleń / Trener Wewnętrzny

  • Warszawa, Ochota

Lokalizacja:

na-jakie-zawody-jest-najwieksze-zapotrzebowanie
03

Business Development Manager

  • Cała Polska
kierownik-dzialu-rekrutacji-stalych
04

Dyrektor Działu Rekrutacji

  • Warszawa, Ochota
dyrektor-operacyjny-makroregionu-arttime
05

Dyrektor Operacyjny Makroregionu

  • Śląsk

Lokalizacja:

  • Cała Polska

Benefity

Co zapewniamy naszym pracownikom?

  • szkolenia kierunkowe, możliwość rozwoju, samorealizacji i awansu zawodowego
  • karta Multisport i dofinansowanie do nauki j. angielskiego
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, dla rekruterów: budżet na reklamę, pomoc grafika, dla koordynatorów: samochód
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę po okresie próbnym

Zostaw nam swoje namiary - oddzwonimy w przeciągu 12h!

Zgody na przetwarzanie danych osobowych

7 + 2 =

Baza wiedzy

Karta pobytu – najważniejsze informacje, które musisz znać!

Karta pobytu – najważniejsze informacje, które musisz znać!

Osoby przybywające zza granicy do Polski, chcące przedłużyć swój pobyt w związku z zamiarem podjęcia pracy, wnioskują o zezwolenie na pobyt czasowy. Po pozytywnym rozpatrzeniu takiej prośby, cudzoziemiec może wnioskować o kartę pobytu. W tym artykule omówimy najważniejsze informacje dotyczące karty pobytu, odpowiemy też na najczęściej zadawane nam pytania przez naszych pracowników spoza Polski.