Leasing pracowników

Czym jest leasing pracowników?

Leasing pracowniczy, to usługa umożliwiająca wynajęcie wykwalifikowanych pracowników do określonych projektów, unikając konieczności długoterminowego zatrudniania dodatkowej kadry. Agencja pracy świadcząca usługę leasingu pracowników zajmuje się ich rekrutacją i nadzorowaniem pracy, decyduje o tym, jakie będzie ich wynagrodzenie oraz na podstawie jakiej umowy zostaną zatrudnieni, zapewnia odzież roboczą oraz ewidencjonuje godziny pracy.

Firma korzystająca z usługi leasingu pracowników z zagranicy lub Polski jedynie przekazuje zalecenia dotyczące sposobu realizacji projektu, a następnie odbiera wykonaną pracę. Co ważne, w przypadku, gdy zapotrzebowanie na pracowników maleje, zwalniane osoby są szybko angażowane przez agencję w innych projektach. To pozytywnie wpływa na Employer Branding firmy korzystającej z leasingu.

W ARTTIME łączymy dogłębną wiedzę biznesową z różnych branż, doświadczenie w zarządzaniu procesami z umiejętnością rekrutacji oraz zarządzania personelem. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć naszym Klientom kompleksową usługę na najwyższym poziomie.

W jakich branżach świadczymy usługę leasingu pracowników z zagranicy i z Polski?

Skorzystaj z bazy naszych pracowników

Myślisz o leasingu pracowników z Ukrainy lub Azji i szukasz agencji, która zapewni taką usługę w sposób kompleksowy? Zadzwoń!

ARTTIME – leasing pracowników z zagranicy oraz z Polski

Sprawdź, czy leasing pracowników ze Wschodu to rozwiązanie dla Ciebie:

leasing-pracownikow-ze-wschodu
  • chcesz całość rozliczeń pracowniczych obsłużyć fakturą kosztową,
  • istnieje potrzeba utrzymania statusu MŚP Twojej firmy, ale konieczne jest zwiększenie ilości zadań i czynności,
  • chcesz zdigitalizować obsługę HR pracowników, mając ograniczone zasoby,
  • Twoja firma ma korporacyjne limity zatrudnienia wewnętrznego,
  • planujesz zatrudnienie zespołu cudzoziemców, jednak w Twojej firmie brakuje wiedzy lub zasobów, aby taki projekt wcielić w życie,
  • nie wiesz, jak szybko i tanio pozyskać pracowników fizycznych do swojej firmy.

Korzyści

Co zyskasz, dzięki naszej usłudze leasingu pracowników ze Wschodu lub z Polski?

Możliwość szybkiego pozyskania dużych wolumenów pracowników

Dzięki rozbudowanej bazie kandydatów możemy w krótkim czasie zapewnić obsadę nawet kilkudziesięciu wakatów.

Elastyczne dopasowanie zatrudnienia do zmieniających się potrzeb

Leasing pracowników z Ukrainy i Polski świadczony przez ARTTIME to gwarancja utrzymania ciągłości procesów, nawet w sytuacji nagłego wzrostu np. ilości zamówień.

Jasne warunki współpracy i pełna kontrola kosztów zatrudnienia

Jako agencja pracy bierzemy na siebie marketing rekrutacyjny, weryfikację kandydatów oraz zarządzanie zatrudnionymi pracownikami. Klient nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów.

Uwolnienie własnych zasobów

Firma korzystająca z leasingu pracowniczego może skupić się na działaniach rozwojowych, podczas gdy agencja pracy zajmuje się , obsługą kadrowo-płacową, motywowaniem pracowników, również kwestią legalizacji pobytu i pracyw (w przypadku zatrudniania cudzoziemców).

Zmotywowani, niezawodni pracownicy

Dbamy o naszych pracowników na wielu poziomach: pomagamy w załatwieniu formalności, organizujemy kursy językowe, motywujemy. Dzięki temu poziom realizacji zadań jest zawsze na najwyższym poziomie.

Redukcja kosztów wewnętrznego działu HR czy ilości pomieszczeń biurowych

Z racji tego, iż nasza usługa leasingu pracowniczego obejmuje pełną obsługę administracyjną w zakresie spraw pracowniczych, w tym również zakres związany z odpowiedzialnością prawną w zakresie zatrudniania i zobowiązaniami z ZUS, US, SG, UP, nasz Klient może znacznie zredukować swoje nakłady na administrację i HR.

Dlaczego warto z nami współpracować?

01

Zadbamy o wszystkie formalności

Nie musisz poświęcać czasu swoich pracowników na obsługę projektu, ani być na bieżąco ze zmianami w prawie i podatkach. Nasz Dział Kadr i Płac, a także specjaliści od legalizacji zatrudnienia zajmą się wszystkimi formalnościami.

02

Elastycznie reagujemy na zmieniające się potrzeby

Dzięki świadczonej przez nas usłudze leasingu pracowników możesz szybko pozyskać wykwalifikowaną kadrę w okresie wzmożonej produkcji, a następnie płynnie zredukować zatrudnienie w okresie spadkowym, niwelując tym samym koszty i ryzyko zatrudnienia oraz zwolnień pracowników etatowych.

03

Gwarantujemy niski poziom rotacji pracowników

Wspieramy i dbamy o naszych pracowników, dzięki czemu są oni wysoko zmotywowani do pracy. W razie potrzeby, błyskawicznie znajdujemy zastępstwo.

04

Posiadamy szeroką bazę kandydatów w całej Polsce

Obecnie, co miesiąc, oddelegowujemy do naszych Klientów ponad 1000 pracowników. Realizujemy projekty na terenie całego kraju, m.in. w Warszawie, Gdańsku, Koszalinie, Gorzowie Wielkopolskim , Sosnowcu,
Bydgoszczy, Łodzi i Opolu.