ARTTIME – o nas

Kim jesteśmy?

Agencja pracy ARTTIME powstała w 2018 roku i już od pierwszych miesięcy swojej działalności z sukecesm łączy kandydatów z zagranicy i z Polski z działającymi na terenie całego kraju firmami.  

Zespół ARTTIME tworzą ludzie otwarci i świadomi swojej odpowiedzialności.

Dzięki naszemu wsparciu osoby szukające nowej ścieżki życiowej i zawodowej są w stanie zrealizować swoje plany, podejmując dobrze płatną, legalną i bezpieczną pracę.

Natomiast firmy mierzące się z problemem braków kadrowych i/lub chcące pozyskać pracowników z zagranicy, dzięki naszym usługom, mogą osiągać coraz ambitniejsze cele. Dostarczamy do pracodawców kadrę charakteryzującą się solidnością i wysoką motywacją. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami, włącznie z legalizacją zatrudnienia.

Jako agencja pracy dla cudzoziemców posiadamy wiedzę i doświadczenie umożliwiające zapewnienie STRATEGICZNEGO ROZWIĄZANIA W ZAKRESIE REKRUTACJI pracowników oraz zarządzania nimi.

W czym pomagamy?

Leasing pracowników

Pracownicy tymczasowi

Obsługa kadr i płac

Legalizacja zatrudnienia

Rekrutacja specjalistów

Doradztwo HR

Szukasz pracowników?

Poszukujesz solidnych pracowników, którzy uzupełnią luki w grafiku w związku z sezonowymi pikami produkcyjnymi/wzrostem zamówień? Planujesz zatrudnienie zespołu cudzoziemców, jednak w Twojej firmie brakuje wiedzy lub zasobów, aby taki projekt wcielić w życie? Poszukujesz agencji pracy dla obcokrajowców, której będziesz mógł/mogła zaufać w 100%? A może planujesz zatrudnić utalentowanego specjalistę, dzięki któremu Twój biznes rozwinie skrzydła?

Sprawdź, jak wiele zyskasz decydując się na wsparcie naszych ekspertów. 

Zapytaj o ofertę

Szukasz pracy?

Jesteśmy profesjonalną agencją, świadczącą pośrednictwo pracy dla cudzoziemców oraz usługi rekrutacyjne specjalistów. Mamy duże doświadczenie oraz możliwości – narzędzia, dzięki którym pozyskamy dla Ciebie idealną pracę.

Jeżeli szukasz pewnego, satysfakcjonującego miejsca pracy, jesteś we właściwych rękach! Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a w krótkim czasie przedstawimy Ci oferty pracy dopasowane do Twoich oczekiwań oraz kwalifikacji.

Rozwijaj się i zarabiaj więcej z ARTTIME!

Prześlij zgłoszenie

Opinie

Jak postrzegają nas pracownicy?

ARTTIME to nie tylko agencja pracy dla cudzoziemców. Tworzymy społeczność zaangażowanych pracowników, w której istotne jest wzajemne wsparcie oraz motywacja do rozwoju. To, jak czują się zrekrutowani i/lub zatrudnieni w ARTTIME pracownicy, przekłada się bezpośrednio na wyniki osiągane przez naszych Klientów.

Możesz nam zaufać

Dlaczego współpraca z nami jest godna polecenia?

01

DBAMY

W ARTTIME liczą się relacje - dbamy o dobry i częsty kontakt z naszymi Klientami oraz pracownikami. Uważnie wsłuchujemy się w ich potrzeby. Zdajemy sobie sprawę, że uwarunkowania rynku, okoliczności czy wymogi mogą się dynamicznie zmieniać. Jesteśmy na to przygotowani.

02

Koordynujemy

Każda współpraca i projekt pozostaje pod czujną opieką dedykowanego koordynatora. Dzięki temu nasi pracownicy z zagranicy zawsze mogą liczyć na szybką pomoc, nie tylko w kwestiach organizacyjno-administracyjnych, a nasi Klienci - na stałą gotowość do wdrożenia optymalizujących działań.

03

Pomagamy

Dzięki naszym kompetencjom jesteśmy w stanie pomóc Klientom w rozwijaniu ich biznesów, a kandydatom i pracownikom - w osiąganiu ich celów zawodowych.

04

Działamy zgodnie z prawem

Posiadamy certyfikaty o dokonaniu wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia uprawniający do świadczenia usługi pracy tymczasowej, pośrednictwa pracy, doradztwa personalnego.

Agencja pracy dla cudzoziemców i Polaków ARTTIME

Z tego jesteśmy dumni

Działamy zgodnie z filozofią ciągłego doskonalenia i wprowadzania usprawnień. Chcemy, by kompleksowość, niezawodność, wydajność naszych rozwiązań przyczyniała się do sukcesów naszych Klientów i pracowników.

<10%

Niski poziom rotacji pracowników.

+1000

Tylu pracowników miesięcznie oddelegowujemy do naszych Klientów.

%

Tylu klientów wyraża pozytywne opinie o współpracy z ArtTime.

Baza wiedzy

Jakie zmiany wiążą się z dyrektywą unijną o jawności wynagrodzeń?

Jakie zmiany wiążą się z dyrektywą unijną o jawności wynagrodzeń?

W 2023 roku UE przyjęła dyrektywę, która ma na celu wprowadzenie większej przejrzystości w systemie płac. Kraje członkowskie zobowiązane są wprowadzić te regulacje do prawa krajowego w przeciągu maksymalnie 3 lat. Z tego artykułu dowiesz się, dlaczego jawność wynagrodzeń jest ważna, zarówno z punktu widzenia pracodawcy, jak i pracownika oraz jakie zmiany wiążą się z unijną dyrektywą.

Karta pobytu – najważniejsze informacje, które musisz znać!

Karta pobytu – najważniejsze informacje, które musisz znać!

Osoby przybywające zza granicy do Polski, chcące przedłużyć swój pobyt w związku z zamiarem podjęcia pracy, wnioskują o zezwolenie na pobyt czasowy. Po pozytywnym rozpatrzeniu takiej prośby, cudzoziemiec może wnioskować o kartę pobytu. W tym artykule omówimy najważniejsze informacje dotyczące karty pobytu, odpowiemy też na najczęściej zadawane nam pytania przez naszych pracowników spoza Polski.