Szukamy pracowników takich, jak Ty!

Zostaw swój numer telefonu – oddzwonimy

Czekamy na zgłoszenie właśnie od Ciebie!

Zapewniamy pracę na stanowiskach:

pracownik-magazynowy-arttime

Pracownicy magazynu

pracownik-produkcji-arttime

Pracownicy produkcyjni

pracownik-supermarketu-arttime

Pracownicy supermarketu

pracownik-gastronomii-arttime

Pracownicy w gastronomii

Dlaczego warto z nami pracować?

Nasze gwarancje

01

Zapewniamy wysokie zarobki oraz wypłatę zawsze na czas

02

Gwarantujemy wsparcie i stały kontakt z koordynatorem

03

Dofinansowujemy dojazdy do pracy

04

Zapewniamy wszystko, co niezbędne do pracy i możliwość uzyskania uprawnień

Opinie

Co mówią o nas pracownicy?

ARTTIME to agencja pracy dla cudzoziemców działająca od 2018 roku. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu projektów outsourcingowych oraz współracujemy z zaufanymi, sprawdzonymi pracodawcami. W związku z tym, jesteśmy w stanie zapewnić naszym pracownikom stabilne, bezpieczne zatrudnienie. Dbamy o dobre relacje i staramy się jak najbardziej pomóc osobom z zagranicy w aklimatyzacji w Polsce.

Q&A

Najczęściej pojawiające się pytania

Jakie dokumenty muszę posiadać, aby legalnie podjąć pracę za pośrednictwem ARTTIME?

Do podjęcia pracy w Polsce przez cudzoziemca upoważnia paszport, aktualna wiza wydana w tym celu, karta czasowego pobytu, karta stałego pobytu czy karta rezydenta. Nie musisz się martwić formalnościami – zespół ARTTIME pomoże Ci uzyskać niezbędne dokumenty.

Jak wygląda rekrutacja w ARTTIME?

Proces rekrutacji zaczyna się od rozmowy telefonicznej naszego konsultanta z kandydatem. Jeśli przebiegnie ona pomyślnie, kandydat zapraszany jest do naszego biura, gdzie zapoznaje się ze szczegółowymi informacjami na temat warunków pracy, wynagrodzenia i miejsca zakwaterowania. Po podpisaniu umowy kandydat dostaje od nas niezbędne wyposażenie do pracy oraz pomoc w dotarciu do miejsca zakwaterowania.

Czy istnieje możliwość kontynuowania pracy za pośrednictwem ARTTIME po upłynięciu terminu ważności wizy?

Tak, w takich przypadkach pomagamy uzyskać dla pracownika zezwolenie na pobyt i pracę u danego pracodawcy na okres od roku do trzech lat.

Czy na czas pracy dostanę zakwaterowanie?

W przypadku większości naszych ofert pracy, gwarantujemy pracownikom komfortowe zakwaterowanie.

Na jakich zasadach ARTTIME zatrudnia pracowników i jakie przysługują im świadczenia?

Agencja pracy dla cudzoziemców ARTTIME zatrudnia pracowników w oparciu o umowę o pracę tymczasową, umowę cywilnoprawną lub umowę o pracę. Pracownik zawsze otrzymuje wynagrodzenie w umówionym terminie, a ARTTIME odprowadza wszystkie składki i podatki od umów. Dzięki legalnemu zatrudnieniu pracownicy mają dostęp do bezpłatnej opieki medycznej na takich samych warunkach jak Polacy.

W jakich sytuacjach pracownik może liczyć na wsparcie agencji ARTTIME?

Wspieramy naszych pracowników nie tylko na etapie rekruatcji, ale również w trakcie trwania umowy. Każdy pracownik dostaje kontakt do dedykowanego koordynatora, który posługuje się językiem rodzimym dla pracownika. Koordynator może pomóc jako tłumacz podczas badań medycyny pracy czy szkoleń BHP. Również można się do niego zwrócić w sytuacjach nagłych, np. konieczność wezwania lekarza na skutek złego samopoczucia.